Terasové dosky z exotického dreva CUMARU.

Cumaru je jedna z najkvalitnejších a najobľúbenejších drevín na stavbu terasy nakoľko ponúka výborný pomer medzi vlastnosťami a cenou. Odhadovaná životnosť je 30-50 rokov.

Cumaru

Cumaru, známe tiež pod názvom brazílsky teak je drevo pochádzajúce z krajín strednej a južnej Ameriky, najmä Brazílie a Peru. Ponúka širokú škálu príjemných, teplých odtieňov od hnedej cez žltohnedú až po červeno hnedú, ktoré spolu dokonale ladia. Vzhľadovo je Cumaru podobné drevu Ipe. Terasové dosky z dreviny Cumaru sú cenené pre vynikajúce parametre hustoty, tvrdosti, životnosti a odolnosti. Cumaru je v skutku masívne a ťažké drevo, jeho hustota dosahuje približne 1100-1200 kg/m3. Drevo je tiež rozmerovo stále, aj keď čo sa rozmerovej stálosti týka, nedosahuje úplne parametre drahšieho Ipe. Cumaru je jedna z najkvalitnejších a najobľúbenejších drevín na stavbu terasy nakoľko ponúka výborný pomer medzi vlastnosťami a cenou a jedná sa o veľmi obľúbenú a rozumnú alternatívu k Ipe. Odhadovaná životnosť je 30-50 rokov. Pri výbere Cumaru treba mať na pamäti to, že farebné rozdiely terasových dosiek sú výraznejšie, avšak vplyvom slnečného žiarenia nadobudne terasa farebne jednotnejší charakter.

terasové dosky Cumaru terasové dosky Cumaru terasové dosky Cumaru
68 EUR/m2
Cena od
Cenová ponuka
Rozmer: 21x145x1830-6100 mm (hrúbka x šírka x dĺžka)
Špecifikácia: Technicky sušené (KD)
Profil: Obojstranne hladký
Spôsob montáže: viditeľný spoj (skrutky) alebo skrytý spoj (klipy)

Terasové príslušenstvo

Okrem samotných terasových dosiek ponúkame kompletné terasové príslušenstvo vrátane vhodných terasových hranolov, terasových skrutiek či klipov, výškovo nastaviteľných terčov, podložiek, terasových olejov a pod.

Terasové príslušenstvo

Chcete vedieť viac?

V prípade záujmu o akékoľvek bližšie informácie, cenovú ponuku, zaslanie vzorky a pod. nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Ak máte záujem o individuálnu cenovú ponuku, prosím uveďte čo najpresnejšie informácie o vašej plánovanej terase či fasáde (tvar, rozmer, podklad, výška, miesto realizácie atď). Cenové ponuky spravidla spracovávame už do niekoľkých hodín.

Telefón+421 905 540 093

E-mailinfo@timberio.sk

Cenová ponuka.

wood

V prípade záujmu o cenovú ponuku na mieru prosím vyplňte tento formulár.

Uveďte čo najpresnejšie informácie o vašej plánovanej terase (rozmer, tvar, podklad, miesto dodania atď).

Cenové ponuky spravidla spracovávame už do niekoľkých hodín.

Telefón+421 905 540 093

E-mailinfo@timberio.sk