Terasové dosky z exotického dreva GARAPA.

Terasové dosky z Garapy sa vyznačujú dobrou životnosťou, pevnosťou a stabilitou. Garapa má ako jediná exotická drevina vyslovene svetlé sfarbenie. Odhadovaná životnosť je 20-25 rokov.

Garapa

Garapa je kvalitné exotické drevo pochádzajúce z južnej Ameriky, najmä Brazílie. Terasové dosky z Garapy sa vyznačujú dobrou životnosťou, pevnosťou a stabilitou, a aj keď parametrami Garapa nedosahuje úplne kvality Ipe či Cumaru, jej narastajúca obľúbenosť je spôsobená jej viacerými unikátnymi charakteristikami. Ako jediná exotická drevina má vyslovene svetlé sfarbenie. Typická farebná škála terasových dosiek z Garapy je od celkom svetlej žltej, cez žltohnedú, medovohnedú až po bledohnedú. Farebné rozdiely medzi doskami sú prirodzené a nepôsobia rušivo, oproti iným exotickým drevinám sú rozdiely vo farebnosti medzi jednotlivými doskami iba minimálne. Garapa má dobrú odolnosť voči hnilobe, rozkladu a drevokazným škodcom. Odhadovaná životnosť je 20-25 rokov. Hustota dreva dosahuje približne 800-900 kg/m3. Svetlé tóny Garapy krásne vyniknú v kombinácii s antracitovými stavebnými prvkami a sýto zelenou farbou trávnika, kríkov či stromov.

terasové dosky Garapa terasové dosky Garapa terasové dosky Garapa
63 EUR/m2
Cena od
Cenová ponuka
Rozmer: 21x145x1830-6100 mm (hrúbka x šírka x dĺžka)
Špecifikácia: Technicky sušené (KD)
Profil: Obojstranne hladký
Spôsob montáže: viditeľný spoj (skrutky) alebo skrytý spoj (klipy)

Terasové príslušenstvo

Okrem samotných terasových dosiek ponúkame kompletné terasové príslušenstvo vrátane vhodných terasových hranolov, terasových skrutiek či klipov, výškovo nastaviteľných terčov, podložiek, terasových olejov a pod.

Terasové príslušenstvo

Chcete vedieť viac?

V prípade záujmu o akékoľvek bližšie informácie, cenovú ponuku, zaslanie vzorky a pod. nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Ak máte záujem o individuálnu cenovú ponuku, prosím uveďte čo najpresnejšie informácie o vašej plánovanej terase či fasáde (tvar, rozmer, podklad, výška, miesto realizácie atď). Cenové ponuky spravidla spracovávame už do niekoľkých hodín.

Telefón+421 905 540 093

E-mailinfo@timberio.sk

Cenová ponuka.

wood

V prípade záujmu o cenovú ponuku na mieru prosím vyplňte tento formulár.

Uveďte čo najpresnejšie informácie o vašej plánovanej terase (rozmer, tvar, podklad, miesto dodania atď).

Cenové ponuky spravidla spracovávame už do niekoľkých hodín.

Telefón+421 905 540 093

E-mailinfo@timberio.sk