Terasové dosky z exotického dreva GUYANA TEAK.

Terasové dosky z Guyana Teaku sa vyznačujú najmä vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, tiež dobrou rozmerovou stabilitou a veľmi nízkou nasiakavosťou. Odhadovaná životnosť je 20-25 rokov.

Guyana Teak

Guyana Teak (Basralocus) je exotické drevo pochádzajúce zo strednej a južnej Ameriky, najmä Guyany, Surinamu a Brazílie. Terasové dosky z Guyana Teaku sa vyznačujú najmä vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom a tiež dobrou rozmerovou stabilitou. Výnimočnou vlastnosťou tohto dreva je jeho veľmi nízka nasiakavosť, preto je ideálnym materiálom na terasy okolo bazénov. Veľmi dobre odoláva dokonca aj morskej vode. Drevo tiež dobre odoláva drevokazným škodcom, hnilobe či plesniam. Oproti iným exotickým drevinám má pomerne unikátnu, homogénnu jemnú hnedú farbu, ktorá dodá vašej terasy nezameniteľný, originálny vzhľad. Farebné rozdiely medzi jednotlivými terasovými doskami sú menej výrazné. Odhadovaná životnosť je 20-25 rokov. Hustota dreva dosahuje približne 800-900 kg/m3. Vďaka svojej unikátnej jemnej farbe dodá vašej terase farebný vzhľad podobný jemným tónom tuzemským drevín.

terasové dosky Guyana Teak terasové dosky Guyana Teak terasové dosky Guyana Teak
65 EUR/m2
Cena od
Cenová ponuka
Rozmer: 21x128x1830-6100 mm (hrúbka x šírka x dĺžka)
Špecifikácia: Technicky sušené (KD)
Profil: Obojstranne hladký
Spôsob montáže: viditeľný spoj (skrutky) alebo skrytý spoj (klipy)

Terasové príslušenstvo

Okrem samotných terasových dosiek ponúkame kompletné terasové príslušenstvo vrátane vhodných terasových hranolov, terasových skrutiek či klipov, výškovo nastaviteľných terčov, podložiek, terasových olejov a pod.

Terasové príslušenstvo

Chcete vedieť viac?

V prípade záujmu o akékoľvek bližšie informácie, cenovú ponuku, zaslanie vzorky a pod. nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Ak máte záujem o individuálnu cenovú ponuku, prosím uveďte čo najpresnejšie informácie o vašej plánovanej terase či fasáde (tvar, rozmer, podklad, výška, miesto realizácie atď). Cenové ponuky spravidla spracovávame už do niekoľkých hodín.

Telefón+421 905 540 093

E-mailinfo@timberio.sk

Cenová ponuka.

wood

V prípade záujmu o cenovú ponuku na mieru prosím vyplňte tento formulár.

Uveďte čo najpresnejšie informácie o vašej plánovanej terase (rozmer, tvar, podklad, miesto dodania atď).

Cenové ponuky spravidla spracovávame už do niekoľkých hodín.

Telefón+421 905 540 093

E-mailinfo@timberio.sk