Terasové dosky z exotického dreva IPE.

Ipe patrí medzi najexkluzívnejšie a najkvalitnejšie exotické dreviny a je ideálnym riešením ak nechcete robiť žiadne kompromisy a hľadáte najlepšiu prírodnú podlahu na svoju terasu. Odhadovaná životnosť je 30-50 rokov.

Ipe

Exotické drevo Ipe, pochádzajúce zo strednej a južnej Ameriky je vyhľadávané pre svoje výnimočné parametre tvrdosti, odolnosti a excelentnej stability. Ipe patrí medzi najexkluzívnejšie a najkvalitnejšie exotické dreviny a terasové dosky z Ipe sú ideálnym riešením pre tých, ktorí nechcú robiť žiadne kompromisy a hľadajú tú najlepšiu prírodnú podlahu na svoju terasu. Ipe sa vyznačuje sa zaujímavou, kontrastnou pruhovanou kresbou a charakteristickou hnedou farbou, ktorá má široké množstvo odtieňov (od svetlo hnedej cez načervenalú, olivovohnedú až po celkom tmavohnedú), ktoré však spolu skvele ladia. Drevo Ipe je veľmi masívne, má hustotu až takmer 1200 kg/m3, veľmi dobre odoláva napadnutiu hubami a hmyzom, vrátane termitov. Prejavuje taktiež neobyčajnú odolnosť proti ohňu. Odhadovaná životnosť je 30-50 rokov. Pri výbere Ipe treba mať na pamäti to, že farebné rozdiely terasových dosiek sú výraznejšie, avšak vplyvom slnečného žiarenia nadobudne terasa farebne jednotnejší charakter.

terasové dosky Ipe terasové dosky Ipe terasové dosky Ipe
105 EUR/m2
Cena od
Cenová ponuka
Rozmer: 21x145x1830-6100 mm (hrúbka x šírka x dĺžka)
Špecifikácia: Sušené vzduchom (AD) alebo technicky sušené (KD)
Profil: Obojstranne hladký
Spôsob montáže: viditeľný spoj (skrutky) alebo skrytý spoj (klipy)

Terasové príslušenstvo

Okrem samotných terasových dosiek ponúkame kompletné terasové príslušenstvo vrátane vhodných terasových hranolov, terasových skrutiek či klipov, výškovo nastaviteľných terčov, podložiek, terasových olejov a pod.

Terasové príslušenstvo

Chcete vedieť viac?

V prípade záujmu o akékoľvek bližšie informácie, cenovú ponuku, zaslanie vzorky a pod. nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Ak máte záujem o individuálnu cenovú ponuku, prosím uveďte čo najpresnejšie informácie o vašej plánovanej terase či fasáde (tvar, rozmer, podklad, výška, miesto realizácie atď). Cenové ponuky spravidla spracovávame už do niekoľkých hodín.

Telefón+421 905 540 093

E-mailinfo@timberio.sk

Cenová ponuka.

wood

V prípade záujmu o cenovú ponuku na mieru prosím vyplňte tento formulár.

Uveďte čo najpresnejšie informácie o vašej plánovanej terase (rozmer, tvar, podklad, miesto dodania atď).

Cenové ponuky spravidla spracovávame už do niekoľkých hodín.

Telefón+421 905 540 093

E-mailinfo@timberio.sk