Terasové dosky z thermo dreva THERMO BOROVICA.

Thermo Borovica je vysoko stabilné a cenovo dostupné drevo so stredne dlhou životnosťou a vďaka thermo úprave stabilitou porovnateľné s najstabilnejšími exotickými drevinami. Odhadovaná životnosť je 15-30 rokov.

Thermo Borovica

Thermo Borovica je vysoko stabilné a cenovo dostupné drevo so stredne dlhou životnosťou pochádzajúce z lesov Fínska. Vďaka thermo úprave sú terasové dosky z Thermo Borovice stabilitou porovnateľné s najstabilnejšími exotickými drevinami. Keďže sa jedná o ihličnatú drevinu jej tvrdosť a mechanická odolnosť je oproti exotickým drevinám nižšia. Thermo Borovica je cenená pre výraznú prírodnú kresbu, štruktúru a tiež nižšiu cenu. Zachováva si žijúci vzhľad, kontrastnú kresbu surového borovicového dreva, s pre ňu typickými krídlovými uzľami. Vďaka thermo úprave získava Thermo Borovica sýtu tmavo hnedú farbu a odolnosť voči drevokazným škodcom. Farebné rozdiely medzi terasovými doskami sú minimálne, drevina sa vplyvom UV žiarenia najskôr pomerne rýchlo farebne zjednocuje do bledo hnedej farby a neskôr rýchlo mení farbu na šedú so stále viditeľnou výraznou kresbou. Hustota dreva dosahuje približne 450 kg/m3 a odhadovaná životnosť je 15-30 rokov. Thermo Borovica dodá vašej terase prírodný rustikálny vzhľad.

terasové dosky Thermo Borovica terasové dosky Thermo Borovica terasové dosky Thermo Borovica
42 EUR/m2
Cena od
Cenová ponuka
Rozmer: 26x117x3000-4800 mm (hrúbka x šírka x dĺžka)
Špecifikácia: Thermowood
Profil: Nepohľadová strana hladká, pohľadová strana jemná drážka; postranná drážka na uchytenie klipu
Spôsob montáže: viditeľný spoj (skrutky) alebo skrytý spoj (klipy)

Terasové príslušenstvo

Okrem samotných terasových dosiek ponúkame kompletné terasové príslušenstvo vrátane vhodných terasových hranolov, terasových skrutiek či klipov, výškovo nastaviteľných terčov, podložiek, terasových olejov a pod.

Terasové príslušenstvo

Chcete vedieť viac?

V prípade záujmu o akékoľvek bližšie informácie, cenovú ponuku, zaslanie vzorky a pod. nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Ak máte záujem o individuálnu cenovú ponuku, prosím uveďte čo najpresnejšie informácie o vašej plánovanej terase či fasáde (tvar, rozmer, podklad, výška, miesto realizácie atď). Cenové ponuky spravidla spracovávame už do niekoľkých hodín.

Telefón+421 905 540 093

E-mailinfo@timberio.sk

Cenová ponuka.

wood

V prípade záujmu o cenovú ponuku na mieru prosím vyplňte tento formulár.

Uveďte čo najpresnejšie informácie o vašej plánovanej terase (rozmer, tvar, podklad, miesto dodania atď).

Cenové ponuky spravidla spracovávame už do niekoľkých hodín.

Telefón+421 905 540 093

E-mailinfo@timberio.sk